jaki termin na rejestracje pojazdu, proszę o pomoc

jaki termin na rejestracje pojazdu, proszę o pomoc

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

Różyczka

Posty: 1

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Buła

Posty: 14

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na jakiej można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bowiem dostoimy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

mniszek56

Posty: 6

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

Jermeri

Posty: 2

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Menene

Posty: 3

 
Nic się nie zmieniło, bowiem ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle duże, zatem trzeba od razu po pozyskaniu umawiać termin przerejestrowania.

Strzała

Posty: 3

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o dużo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeżeli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 pln, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Dziadek

Posty: 8

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Nie ulega wątpliwości mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

Black_Riot

Posty: 8