odszkodowania warszawa, pomocy!

odszkodowania warszawa, pomocy!

Witam, czy wiecie może, kto zajmuje się odszkodowaniami w warszawa? Miałem kolizje drogową, starałem się o odszkodowanie, jednak dostałem odmowę wypłaty. Poszukuje kogoś, kto mógłby się zająć moją sprawą.

Iwona3

Posty: 1

 
Wydaję mi się, iż odszkodowaniami warszawa zajmuje się specjalna firma odszkodowawcza. Najlepiej przeczytać opinie w internecie na temat kilku firm i wybierz tą najlepszą.

gabryś99

Posty: 10

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę pojazdu. Jednak wiem, że w wielu przypadkach ubezpieczyciel nie chce wypłacić gigantycznych pieniędzy. W wielu przypadkach proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

Dagmara87

Posty: 15

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, że często ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

Riko64

Posty: 2

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeżeli w przypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

Yuri20

Posty: 5

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Iwona3

Posty: 7

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

borek149

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne to polecam zajrzeć Ci na tę stronę internetową https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/. Wszystko jest dokładnie opisane, jak postępować i do kogo się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów.

Czarek

Posty: 3

 
Jasne, że możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, że musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

Marioleczka

Posty: 4