kto do mnie dzwonił, jaki serwis ?

kto do mnie dzwonił, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, niemniej jednak nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

transerwis

Posty: 1

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

nataszka

Posty: 9

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, bo mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później kłopoty.

Robuś

Posty: 10

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

szkolnydiabel

Posty: 5

 
U mnie działa to tak, że jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się inne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

tyuMer

Posty: 12

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Radziu

Posty: 6