biokominki wolnostojące, proszę o pomoc

biokominki wolnostojące, proszę o pomoc

Zastanawiam się jak dopasować wkład kominkowy do mojego salonu? Nie wiem, jaka moc będzie odpowiednia? Jak to się robi i na co zwraca się uwagę? Osoby, które robiły to wcześniej prosiłbym o jakieś konkretne porady.

Damiano

Posty: 1

 
Ostatnio zamówiłem kominek elektryczny w sklepie https://www.wkladykominkowe.net.pl/261-kominki-elektryczne i jestem zadowolony. Dużo nie dałem, a urządzenie pochodzi od bardzo znanego producenta, dlatego polecam wszystkim.

miner33

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o piece wolnostojące to ja wybrałem żeliwny. Wiem, że żeliwo jest o wiele trwalsze niż stal. Oczywiście taki piec kosztuje znacznie więcej, ale kupuje się go na długie lata. Nie chce za dwa lata go wymieniać, bo się okaże, że blacha się przepaliła i jest do spawania albo wyrzucenia.

mario72k

Posty: 4

 
Ceny pieców wolnostojących są bardzo różne, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tańszy jest stalowy, a droższy jest żeliwny. Warto sobie takie oferty porównać.

Złoty

Posty: 2

 
Nie mogę mieć w bloku zwykłego kominka, dlatego mam kominek elektryczny i jest super. Ładnie to wszystko wygląda i jeszcze daje ciepło, dlatego jestem bardzo zadowolony. Cena jest bardzo niska, a trwałość bardzo wysoka.

edyta123

Posty: 14

 
Mam piękny i mały biokominek wolnostojący, który raz na jakiś czas uruchamiam. Według mnie jest to coś warte tych wydanych pieniędzy i innym też polecam.

mercedess

Posty: 4

 
Posiadam wkład kominkowy wodny. Mnie się to podoba, natomiast z tego, co wiem to nie każdy chce mieć kotłownie w salonie. Wiedziałem, na co się pisze także mnie to pasuje i nie zamieniłbym tego rozwiązania na żadne różne. Każdy winien zbadać, co jest dla niego najlepsze.

gabryś99

Posty: 6

 
Nie mogę mieć w bloku normalnego kominka, zatem mam kominek elektryczny i jest super. Ładnie to wszystko wygląda i jeszcze daje ciepło, zatem jestem niezwykle zadowolony. Cena jest niezwykle niska, a trwałość niezwykle wysoka.

Vickson

Posty: 27