konstrukcje reklamowe

konstrukcje reklamowe

Chce wykonać reklamę przy kilku trasach w Wielkopolsce, tych bardziej ruchliwych i bardziej uczęszczanych. Szukam kogoś kto ewentualnie ma takie konstrukcje na wynajem, albo zajmuje się ich przygotowywaniem i montażem. Jeśli ktoś z Was ma taką reklamę i może podpowiedzieć jakiegoś wykonawcę to będę wdzięczny.

matckhew

Posty: 1

 
Firmy, które robią takie konstrukcje najczęściej stawiają na konstrukcje od A do Z i wtedy będziesz miał pewność, że taka konstrukcja będzie profesjonalnie zrobiona. A to w sumie dość istotne, bo jednak chodzi o taką konstrukcję, która musi być trwała.

dobryrd

Posty: 4

 
Wiadomo, że w pierwszej kolejności trzeba szukać lokalizacji, która będzie pod kątem takiej konstrukcji dla firmy odpowiednia. Jeśli chcesz kompleksowej obsługi to można liczyć na http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/. Firma robi takie nośniki, ale ma też bazę reklam do wynajęcia oraz grupę specjalistów, którzy po odpowiednich analizach wybiorą dla klienta najlepszą lokalizację na taką reklamę. Specjaliści nr 1 na rynku.

Fiflek

Posty: 4

 
Mnie osobiście dopiero firma Inteligentna Reklama (http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/) przekonała o tym, że tak naprawdę wielkość ma znaczenie. Obecnie też trzeba szukać elementów dynamizujących taką reklamę, by spowodować, że klient na taką reklamę zwróci uwagę, pojawi się z nim jakaś forma interakcji.

Specjalista

Posty: 15

 
Moim zdaniem jeśli chcesz robić na swoim terenie konstrukcję z dużą reklamą to wtedy faktycznie ten zakup będzie dobrą opcją. Natomiast jeśli masz coś takiego w planach, ale tak naprawdę chcesz się reklamować w miejscach z dala od firmy to wtedy nie ma to większego sensu i tutaj w grę raczej powinien wchodzić wynajem powierzchni na takich konstrukcjach w dobrej dla Ciebie lokalizacji.

Yuri20

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty przygotowanej przez http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ i polecam. Udało mi się u nich zamówić dużą konstrukcję pod reklamę dla mojego hotelu z restauracją tuż przy zjeździe z drogi. I taką konstrukcję kupiłem, natomiast dodatkowo wynająłem jeszcze 3 km wcześniej konstrukcje o podobnym charakterze, przedstawili mi wiele lokalizacji, ale ta była najlepsza.

crisdean

Posty: 15

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o realizację takich konstrukcji to faktycznie warto mieć na uwadze takie firmy, które mają swoje konstrukcje i będą w stanie zaproponować dobrą jakość i jednocześnie dostęp do takich konstrukcji w różnych lokalizacjach. Przy takich reklamach raczej najlepiej sprawdza się wynajem w dogodnych dla Ciebie lokalizacjach.

stritt

Posty: 9

 
Przy takiej reklamie staraj się poszukać jakieś firmy, która dobrze ogarnia temat i produkuje całe konstrukcje samodzielnie. Wtedy będzie można liczyć na najlepszą cenę i pewnie najlepszą jakość. Poza tym jak ktoś ma w temacie doświadczenie to możliwe, że coś będzie w stanie podpowiedzieć czy doradzić, jeśli chodzi o wybór konkretnej konstrukcji czy np. jej lokalizację.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie wiem jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o budowanie takiej konstrukcji, a potem umieszczenie na niej reklamy, bo to jednak zupełnie dwie inne kwestie. Natomiast wydaje mi się, że warto będzie szukać takiej firmy, która sama wykonuje takie konstrukcje i będzie w stanie pod kątem estetycznym zrealizować konkretne zamówienie z określonymi wymaganiami Klienta.

labuh

Posty: 5

 
Chcąc dobrze wykorzystać taką konstrukcję warto faktycznie taką formę reklamy dobrze przemyśleć i poszukać dobrego miejsca pod jej montaż lub zlecić to profesjonalnej firmie zewnętrznej. To kluczowa kwestia, bo reklama zewnętrzna to niemałe koszty i trzeba zadbać o jej bardzo dobre ulokowanie. W innym przypadku może się okazać, że tak naprawdę taka instalacja będzie generowała koszty, a nie będzie zysków jeśli chodzi o zainteresowanie klientów.

rumcajs82

Posty: 24