domy drewniane całoroczne projekty, opinie

domy drewniane całoroczne projekty, opinie

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za duży dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to znaleźć. Sprawa jest pilna.

Tatusiekk

Posty: 1

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, albowiem całą pracę wykonali bardzo solidnie.

BobStanley

Posty: 29

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Nikuś23

Posty: 24

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

dobasz

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to wykonać na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

GGregbard

Posty: 8

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

adolort34

Posty: 18

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

RadeQ

Posty: 9

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, albowiem oferta jest niesłychanie duża, a ceny są niesłychanie atrakcyjne. Wiem, co mówię, albowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeżeli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Dzidzia

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Bobek1200

Posty: 5

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

beniek

Posty: 18